Proje Çizimi Kaç Para

Kasım 25, 2016 güncellendi Mimari Tasarım
0 Kasım 25, 2016

Şu anda konumuzun başlığı olan proje çizimi kaç para aslında bir bakıma yapılacak olan işe göre değişmektedir. Bazı işler vardır. Çok kısa sürede tamamlanır. Bazı işler vardır aylar belki 2-3 ay gibi bir süre alabilir. Yani işlerin zorluğuna göre proje çizimi kaç para sorusunun cevabı ise 350 TL den başlayıp 2000 TL’ye kadar varan fiyat oranlarıdır. Tabi bunlar içerisindeki durumlar öğrenmek için bizimle iletişime geçmenizi öneririz

Proje çizimi nasıl oluşur. Veya şöyle diyelim proje çizimlerinde kaç adım vardır. Proje çizimlerinde özellikle 3-4 tane adım vardır. Birinci aşamada kaba olarak projeniz tasarlanır. İkinci aşamada onaya verilir. Eğer onay verirsenız üçüncü aşamada ise projemiz giydirilir. Yani bir binanın boyanması düşünün veya bir ahşabın üzerine vernik bulunup yeni bir ahşap boyasıyla tasarlandığını düşünün. Dördüncü aşamada projenin verilen işler hesaplanıp gerçekçilik hissini vermesi için birtakım kamera yani sanal kamera ayarları yapılıp son şekline getirilmeye çalışılır.

Üstteki anlattığımız ikinci paragraftaki bütün olaylar üç boyutlu modelleme içerisinde geçerlidir. Diğer uygulamalar da iki boyutlu tasarımlar da ise sadece kabaca proje tasarlanıp onaya sunulması ile işlem tamamlanmaktadır. 2 boyutlu ya da halk dilinde anlaşıldığı gibi 2D çizim belki yapılacak olan işin zorluğuna göre o da uzun sürebilir. Buradaki anlattığımız Veya bizim aktarmak istediğimiz sizlere konu özetle proje çiziminin ücreti işin zorluğuna göre değişir. A firması çok ucuz fiyatla çiziyor. Siz neden çok pahalı hizmet sunuyorsunuz gibi bir soruyla bazen karşılaşabiliyoruz. Herkesin uyguladığı bir fiyat politikası vardır. Herkesin bir gideri vardır. Bunlar bir değildir. Bu nedenle değişiklikler olabilir.

  • Beğenen
Cevap yaz
Daha fazla cevap yükleniyor